0 Compare Page

Zamówienie

Chciałbyś kupić swój wymarzony samochód? Masz już dość oglądania tych wszystkich ofert aut świeżo sprowadzonych z zagranicy od starszej pani, która jeździła tylko do kościoła? Nie chcesz już typowego auta, które stoi na każdym rogu, a pragniesz wreszcie poczuć się na drodze wyjątkowo posiadając ekskluzywny lub sportowy samochód? Jak tak to świetnie trafiłeś!

To właśnie my sprowadzimy Twój wymarzony samochód. Naszą pasją jest motoryzacja i dzięki temu wyszukiwane przez nas pojazdy są ściśle selekcjonowane pod wieloma względami, aby każdy klient mógł dostać to czego na prawdę chce. Sprowadzamy pojazdy z całego świata, współpracujemy z wieloma salonami samochodowymi oraz domami aukcyjnymi. Sami wyszukamy i sprowadzimy samochód pomijając pośredników.

Przyjmujemy zamówienia na

Samochódy
Nowe, Używane, Bezwypadkowe, uszkodzone, specjalistyczne
Pojazdy
dostawcze ,ciężarowe, maszyny budowlane, Atv, quady
Motocykle
Sporotowe, Turystyczne, Cross, Skutery
Jachty i łodze
Jet Sky, Motorówka

Wraz z uszkodzonym samochodem możemy sprowadzić wszystkie potrzebne części do jego naprawy. Zajmujemy się wszystkimi procedurami celnymi co oznacza,że klient dostaje samochód po wszystkich opłatach przygotowany do rejestracji wraz z fakturą VAT.

Oferujemy korzystny Leasing na samochód. Zachęcamy do kontaktu drogą e-mail przez formularz zgłoszeniowy lub telefoniczną.

loading