0 Compare Page

O nas

Jesteśmy firmą tworzoną przez pasjonatów motoryzacji, którzy nie potrafią przejść obojętnie obok pięknych i szybkich samochodów. W naszym zespole nie ma ludzi przypadkowych.

Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na profesjonalną obsługę każdego klienta. Ofertę kierujemy głównie do ludzi, którzy podobnie jak my cenią nieprzeciętność w motoryzacji.

Z przyjemnością znajdziemy samochód spełniający twoje oczekiwania, gdyż do każdego klienta podchodzimy indywidualnie ceniąc jego czas. Nasza firma posiada konta w największych domach aukcyjnych oraz współpracuje z wieloma salonami samochodowymi na całym świecie. Każdy pojazd przez nas sprowadzany jest poddawany ścisłej selekcji pod względem stanu technicznego.
Razem z nami możesz lecieć po swój samochód. Oferujemy możliwość wybrania pojazdu na miejscu po wcześniejszych ustaleniach. Dysponujemy własnym biurem w Dubaju gdzie możemy dokonać transakcji oraz warsztatem samochodowym gdzie dokładnie sprawdzimy stan techniczny.

Zorganizujemy dla Ciebie przelot i zakwaterowanie oraz po udanym zakupie zabierzemy Cię jeszcze do najciekawszych miejsc w Dubaju abyś wrócił nie tylko z samochodem swoich marzeń ale także z pięknymi wspomnieniami.

Więcej informacji w zakładce zamówienie.

loading